fbpx
náš příběh

Od roku 2013
optimalizujeme procesy

Nejenom procesy ve firmách se neustále musí zlepšovat. Také to, jak přistupujeme ke zlepšování, se musí s časem měnit a přizpůsobovat se moderním trendům. Jsme tady proto, protože věříme, že klasické a ověřené přístupy se musí začít kombinovat s těmi moderními. Lean a procesní řízení tak propojujeme s digitalizací, automatizací a business intelligence. Vstupte s námi do světa digitalizace!

o nás

Naše minulost
a současnost

Myšlenka na společnost Lean Solutions vznikla v roce 2013. V říjnu tohoto roku byla založená živnost Ing. Opletalové a začaly se realizovat myšlenky propojení leanu s moderními technologiemi průmyslu 4.0 a s prvky a koncepty procesního řízení.

V lednu roku 2015 vzniklo sdružení Lean solutions v kooperaci dvou společníků – Michaely Opletalové a Tomáše Janů. Sdružení fungovalo až do jara 2019. V rámci čtyřletého fungování sdružení neustále rostlo a prokazovalo, že myšlenka na nové moderní přístupy k leanu je ve firmách žádaná. Dále jsme rostli a proto jsme se rozhodli v roce 2019 transformovat sdružení do formy s.r.o. a vznikla tak společnost Lean Solution & Simulation, s.r.o..

Naše společnost se věnuje zejména moderním přístupům k řízení procesů a to včetně jejich optimalizace a automatizace. Kombinujeme metody a přístupy procesního řízení, leanu, průmyslového inženýrství, controllingu, business intelligence a programování. Naše řešení stavíme na osvědčených aplikacích, anebo vyvíjíme vlastní řešení na míru.

Pro naše zákazníky hledáme vždy to nejlepší řešení v poměru ceny a užitku. Mohlo by se zdát, že je to klišé všech poradenských firem, pro nás to ale znamená, že vybíráme z široké škály možností a hledáme takové řešení, které bude fungovat nejlépe a bude dostupné. U některých zákazníků stačí pouze implementovat lean metody, jinde se věnujeme přípravě pro certifikaci, anebo programujeme kompletní prostředí pro řízení firmy a specifické aplikace. U jiných zákazníků jdeme cestou automatizace, anebo vytváříme digitální továrny ve kterých simulujeme různé scénáře a vývoj budoucnosti firmy.

Podívejte se na naše ukázkové projekty, kde se můžete inspirovat tím, v jakých oblastech je možné s námi spolupracovat. Nebojíme se velkých výzev a spolupracujeme s mnoha kolegy i firmami napříč odvětvími a celou Českou republikou i Slovenskem.

kdo to tu řídí

Vedení firmy

team-member-image
Ing. Michaela Kovalová, Ph.D.
Jednatelka
team-member-image
Ing. Tomáš Janů
Jednatel
napište nám

  Kontakty

  Lean Solution & Simulation, s.r.o.

  č.p. 2
  789 73 Třeština

  IČO: 07915926
  DIČ: CZ07915926

  Datová schránka: injwjpm

  +420 608 778 048
  info@leansolutions.cz